آزمون ماک یک امتحان تمرینی می باشد که تا حد امکان، مشابه با نسخه اصلی آزمون ایلتس طراحی می شود. شرکت در آزمون ماک آیلتس، یک گام اساسی در سفر شما برای دستیابی به مدرک آیلتس می باشد. کسانی که در این آزمون شرکت می کنند، پس از آزمون به سرعت به نتایج آزمون دسترسی پیدا می کنند. بنابراین شما در یک مدت کوتاه می توانید در آزمون های زیادی شرکت کنید و با توجه به نمرات خود، با نزدیک شدن به زمان آزمون اصلی ایتلس، پیشرفت خود را کنترل کنید.
برترین-منابع-برای-تقویت-مهارت-لیسینینگ-در-آزمون-آیلتس
When-to-Start-Revising-for-University-Exams-and-How-1024x683
آزمون ماک آیلتس، ایده خوبی در مورد ارتقاء مهارت ها به داوطلب ارائه می دهد. همچنین نوعی تمرین برای مدیریت زمان می باشد که داوطلب را به انتظارتش نزدیک تر کند. دانش آموزانی که در زمینه یادگیری زبان انگلیسی عملکرد خوبی داشته اند، با شرکت در این آزمون آزمایشی، اعتماد بنفس خود را بالا می برند.

ویژگی های آزمون ماک آیلتس چاوش


نکات مهم در خصوص بخش های مختلف آزمون آیلتس


آزمون ماک آیلتس و نکات مهم در خصوص آن

اگر اهداف بزرگی در سر دارید و می خواهید در یک دانشگاه خارج از کشور تحصیل کنید یا برای کار نیاز به مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان دارید، باید یک مرحله را برای اثبات خود طی کنید که این مرحله نیز مربوط به ارائه مدرک آیلتس می باشد. برنامه آزمون بین المللی زبان انگلیسی با عنوان آزمون آیلتس شناخته می شود که برای مهاجرت، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشور های انگلیسی زبان می باشد. از دلایلی که بیشتر مردم آیلتس را به تافل ترجیح می دهند، برخورداری آیلتس از یک سری آزمون ماک می باشد که توسط موسسات برگزار می شود و در مقایسه با آزمون های تافل دارای کیفیت بالاتری می باشد. داوطلبانی که برای دسترسی به هدف موردنظر خود نیاز به مدرک آیلتس دارند ولی مشغله و هر مسئله دیگری باعث می شود که این موضوع را جدی نگیرند، با شرکت در این آزمون وارد صحنه می شود و هنگام روبرو شدن با نقطه ضعف های خود، از خواب غفلت بیدار می شوند. این آزمون تمام نقاط قوت و ضعف داوطلب را برجسته می کند. این آزمون یک نوعی دستیار برای معلمان محسوب می شود چون با توجه به اطلاعات و نمرات مربوط به هر بخش کارنامه، می توانند از نحوه پیشرفت و نیاز مندی های دانش آموزان خود، مطلع شوند. آزمون ماک دقیقاً مشابه با آزمون اصلی می باشد و سوالات هر دو آزمون در یک قالب می باشند و شما باید در بازه مشخص به آنها پاسخ بدهید. این آزمون ایده کاملی در مورد مسیر شما ارائه می دهد و با استفاده از آن به راحتی متوجه می شوید که در کجا ایستاده اید و با تقویت کدام مهارت ها و زمینه ها می توانید امتیاز خود را بالا ببرید. همچنین استراتژی هایی را برای افزایش علائم و اعمال تمام توان به شما ارائه می دهد. هدف اصلی از برگزاری این آزمون، سنجش میزان آمادگی داوطلبان قبل از آزمون اصلی آیتلس می باشد. سوالات این آزمون بر اساس کتاب یا منبع خاصی نمی باشد و با در نظر گرفتن این شرایط، بهترین راه برای تعیین پیشرفت کلی داوطلبان در سطح استاندارد جهانی می باشد که این به نوبه خود، دستاورد بزرگی برای داوطلبان محسوب می شود چون در آخر، پاسخ ها، نتایج و رتبه شما در بین دیگر داوطلبان که همراه با شما در آزمون شرکت کرده اند، نشان داده می شود.

نکات مهم برای آزمون ماک آیتلس

آزمون ماک شامل چهار بخش اصلی می باشد: • Listening • Reading • Writing • Speaking نمره مربوط به هر بخش به صورت جداگانه محاسبه می شود که شرکت کننده با بررسی نمره مربوط به هر بخش می تواند از سطح خود آگاهی پیدا کند. سوالات این آزمون کاملاً استاندارد است و تکراری نمی باشند. شرکت کننده هنگام ثبتنام باید نوع آزمون ماک آیتلس خود را با توجه به نیاز خود، انتخاب کند. آزمون آیتلس دارای دو نوع می باشد - جنرال و آکادمیک- آزمون جنرال برای موارد عمومی و مهاجرتی می باشد، در حالی که آزمون اکادمیک برای موارد آکادمیک و دانشگاهی ( ادامه تحصیل ) کاربرد دارد. شرکت کننده هنگام ثبتنام باید نوع آزمون ماک آیلتس خود را با توجه به نیاز خود، انتخاب کند. پس از هر آزمون ماک باید موارد زیر را تجزیه و تحلیل کنید: • پاسخ گویی به هر بخش چه مدت طول می کشد؟ • کدام نوع سوالات، نیاز به زمان بیشتری دارند؟ • کدام بخش برای شما ساده ترین و سخت ترین بخش بود؟ • میانگین زمان صرف شده برای هر سوال در یک بخش چقدر است؟ • سطح دقت شما چقدر است؟ این جنبه ها را با دقت تجزیه و تحلیل کنید تا به بهترین زمان و دقت دست پیدا کنید. سعی کنید با توجه به یافته های خود، سبک موردنظر خود را تغییر دهید.

چه کسی باید در این آزمون شرکت کند؟

زمانی که در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس هستید و نیاز به این دارید که روی اطلاعات خود تمرکز کنید و بدانید که در چه سطحی هستید، پس به همین دلیل می توانید با شرکت در آزمون ماک هم استرس خود را کنترل کنید و هم بدانید که در چه زمینه هایی کمبود دارید، تا آنها را برطرف کنید. بهتر است قبل از آزمون آیلتس، حداقل هر ماه در یک آزمون ماک شرکت کنید، ممکن است زیاد به نظر برسد ولی این کاری است که بهترین های آزمون آیلتس گذشته، انجام داده اند. قرارگیری در شرایط آزمون باعث کنترل احساسات و تمرکز بیشتر روی آزمون اصلی می شود.

آزمون آنلاین ماک آیلتس

بهترین و کم هزینه ترین روش آماده شدن برای آزمون آیلتس، شرکت در آزمون آنلاین ماک می باشد. این کار نه تنها شما را با شرایط و سطح سوالات آیلتس آشنا می کند بلکه نشانه ای از عملکرد شما در آزمون اصلی می باشد. با شرکت در یک آزمون یک ساعته آنلاین می توانید مهارت های خود را بهبود ببخشید و با طرز صحیح مدیریت زمان آشنا شوید. در آخر هم می توانید انتظارات واقع بینانه ای در مورد نحوه عملکرد خود داشته باشید. قرارگیری در شرایط شبیه به آزمون، باعث بهبود قدرت، مدیریت زمان و درک نقاط قوت و ضعف شما می شود. امروزه، شرایط لازم برای برگزاری این آزمون به صورت آنلاین نیز فراهم شده است و به گونه ای که دیگر نیاز نیست برای هر بار که در آزمون ثبتنام می کنید، مسافت طولانی را طی کنید تا بتوانید در آزمون شرکت کنید ( البته اگر اتفاقی نیافتد و سر موقع به آن مکان برسید! ) با استفاده از آزمون ماک آنلاین می توانید در هر نقطه از جهان و هر زمان که دوست داشتید، با استفاده از یارانه شخصی خود در این آزمون شرکت کنید: این آزمون ها دقیقاً مشابه آزمون آیلتس هستند: از لحاظ ساختار، سختی، علامت گذاری و زمان بندی در این آزمون ها هر چهار مهارت آیلتس ( گوش دادن، نوشتن، صحبت کردن و خواندن) مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند. مزایای شرکت در آزمون ماک آنلاین • آشنایی با ضوابط و قالب آزمون آیلتس • دسترسی راحت به آزمون • تست و دستیابی به یک مدیریت زمان بهینه • تجربه بخش ها و سوالات مشابه آزممون اصلی آیلتس • بررسی پاسخ ها در مقایسه با پاسخ های درست

آزمون ماک آنلاین کرج

آیتلس کرج از موسسات عالی برای ارائه مدرک آیتلس می باشد و امکاناتی که در آزمون ماک خود ارائه می دهد، عیناً همان امکاناتی است که در آزمون های اصلی خود ارائه می دهد. آزمون های speaking , listening این موسسه با هدفون ها و تجهیزات حرفه ای انجام می شود که دارای قابلیت های استثنایی می باشند. تصحیح بخش writing مربوط به آزمون های ماک آیلتس توسط دو شخص و به صورت جداگانه انجام می گیرد تا نمره دهی ها از روی هم انجام نگیرند و این درست مانند شرایط واقعی صحیح بخش writing آزمون آیلتس اصلی می باشد. سوالات آزمون ماک کرج، از لحاظ سطح سختی یا آسانی سوالات، تمایزپذیری سوالات و ... کاملاً استاندارد و قابل اعتماد می باشد. بنابرایت داوطلبان با استفاده از نمره مربوط به آزمون، پیش بینی های درستی در مورد نقاط قوت ضعف خود در امتحان اصلی آیلتس داشته باشند. سوالات این آزمون، از منابع تکراری و دردسترس کاربران اینترنت گرد آوری نشده است. بنابراین امکان ندارد که داوطلبان قبل از آزمون، سوالات را در جای دیگری دیده باشند. اکنون نوبت به معرفی یکی از عالی ترین آکادمی های زبان می رسد. آکادمی زبان چاوش، اولین مرکز تخصصی برگزاری دوره های آمادگی بین المللی در استان البرز می باشد. این آکادمی، با دوره های بسیار پرمحتوا و کاربردی، داوطلب را برای هر گونه آزمون آزمایشی و اصلی آماده می کند. این کادمی به برگزاری کارگاه های مختلف، آموزش ها زیادی در زمینه، آشنایی با سوالات آزمون، آموزش و تمرین جمله بندی و پاراگراف نویسی، معرفی لغات و اصطلاحات موردنیاز و ... ارائه می دهد. این آکادمی توانسته است با ابداع شیوه های نوین آموزشی به نتایج قابل توجهی در زمینه ارتقاء سطح کیفی آموزشی، ترتبیت مدرسان و زبان آموزانی با سطح کیفی بالا دست پیدا کند. در آخر باید گفت که آزمون ماک قدمی مهمی در راستای دستیابی به مردک آیلنس با بهترین نمره می باشد، چون تا زمانی که هر روز 10 ده ها کیلومتر ندوید، نمی توانید جامع قهرمانی رتبه اول دومیدانی را به دست بیاورید. شرکت در این آزمون باعث آمادگی و قرارگیری در موقعیت آزمون اصلی می شود و این امتیاز مثبتی است برای غلبه بر استرس و تمرکز بیشتر روی کمبود ها و سطح خود ... موفق باشید :)
parallax background
پورتال آموزشی
تماس با ما