سیستم بین المللی سنجش زبان انگلیسی (IELTS) با بیش از سه میلیون آزمون در سال گذشته ، مشهورترین آزمون سنجش سطح مهارت زبان انگلیسی برای تحصیل ، کار و مهاجرت در جهان است. IELTS توسط بیش از 10.000 سازمان از جمله مؤسسات آموزشی ، کارفرمایان ، انجمن های حرفه ای و دولت ها در 140 کشور جهان شناخته می شود.
آزمون آیلتس 2
آزمون آیلتس 1
بسته به راحتی خود، می توانید تست IELTS را به صورت امتحان حضوری در موسسات یا به صورت کامپیوتری انجام دهید. هیچ تفاوتی در محتوا ، قالب یا سطح دشواری این دو گزینه وجود ندارد.

ویژگی های دوره آمادگی آزمون آیلتس چاوش


نکات مهم در خصوص بخش های مختلف آزمون آیلتس


نکات مهم در هنگام LISTENING آزمون آیلتس

1. در هنگام گوش دادن به فایل صوتی بر روی گرامر تمرکز نکنید! می توانید هنگام پایان زمان این بخش ، آنها را بررسی کنید. 2. املا و گرامر را بررسی کنید حتماً قبل از تحویل دادن برگه پاسخنامه ی خود ، املا و دستور زبانتان را بررسی کنید. برای این کار بسیار مهم ، چند دقیقه ای زمان، پس انداز کنید.

نکات مهم در هنگام READING آزمون آیلتس

1. سوالات را با دقت بررسی کنید. برخی از سوالات شما را ملزم به استفاده از کلمات موجود در متن می کند و برای سوالات دیگر باید از کلمات دیگری که در متن وجود ندارد، استفاده کنید. 2. اگر معنی برخی از کلمات را نمی دانید ، وحشت نکنید. طبیعی است. اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نباشد ، ممکن است با برخی واژگان ناآشنا باشید ، کافی است رو به جلو حرکت کنید و یک جمله آشنا پیدا کنید! 3. جلوی هیچ سؤالی را خالی نگذارید. حتی اگر جواب یک سوال را نمی دانید ، نزدیکترین چیزی را که به ذهن تان می رسد ، بنویسید! هیچ نمره ی منفی برای پاسخ های اشتباه منظور نمی شود ، بنابراین شانس خود را امتحان کنید. یا شانس با شما یار خواهد بود یا نه! حتی اگر جواب شما اشتباه باشد ، چیزی را از دست نخواهید داد!

نکات مهم در هنگام WRITING آزمون آیلتس

1. از سبک نوشتاری مناسب استفاده کنید. برای مقالات از زبان رسمی و برای نامه های غیررسمی از زبان غیررسمی استفاده کنید. 2. به سؤالات پاسخ دهید! تا زمانی که به سؤالات پاسخ دهید ، هیچ جواب درست یا غلطی وجود ندارد! به یاد داشته باشید که در این بخش مهارتهای زبانی شما ارزیابی می شوند ، نه ایده های شما! 3. مختصر و مفید بنویسید. جملات کوتاه و درست مناسب هستند.

نکات مهم در هنگام SPEAKING آزمون آیلتس

1. به طور موثر ارتباط برقرار کنید. به یاد داشته باشید که شما بر اساس اطلاعات عمومی تان مورد آزمایش قرار نمی گیرید ، بلکه توانایی شما در برقراری ارتباط مهم است. 2. صحبت کردن را ادامه دهید. هرچه بیشتر صحبت کنید ، نمره شما بالاتر می رود. بدیهی است که فقط زمانی که چیزی برای گفتن دارید باید صحبت کنید، صحبت غیر منطقی و بی معنی نکنید. 3- از مبحث خارج نشوید!
parallax background

ویژگی های موسسه زبان چاوش

• اعتبار مناسب موسسه • دارای اعتبار بین المللی مجری رسمی برگزاری آزمونهای GRE-TOEFL • محیط مناسب و مجهز • تدریس باکیفیت و اساتید با تجربه • برگزار کننده کلاسهای گروهی و خصوصی با جدید ترین متد

مزایای بهترین آموزشگاه آیلتس کرج

آنچه موسسه آموزش زبان چاوش را متمایز می سازد داشتن کادر قوی علمی، برنامه ریزی دقیق، برخورداری از دانش روز، وجود دپارتمان های تخصصی و بهره مندی از مشاوران و کارکنان متخصص و متعهد است.هدف ما خدمت رسانی مطمئن به مراجعه کنندگان محترم موسسه است. در این راستا، هیات مدیره موسسه چاووش از هر پیشنهادی که بتواند باعث ارتقای سطح و تنوع بخشیدن به مجموعه خدمات ارائه شده شود استقبال می کند و آن را مورد برسی قرار میدهد.. آموزشگاه زبان چاوش در زمینه تدریس آیلتس از سابقه بسیار خوبی برخورد دار است، در حالیکه تعداد آموزشگاههای و مدرسینی که کلاس ها و دوره های آیلتس در کرج برگزار می کنند کم است، و افراد و آموزشگاههای زیادی مدعی برگزاری دوره های آیلتس در مدت زمان کم و تضمینی می باشند در صورتی که مدرس زبان انگلیسی هر چند در تدریس زبان انگلیسی خبره باشند باز با این حال نمی تواند آیلتس را تدریس کنند چون آموزش آیلتس کملا کاری تخصصی و تکنیکال می باشد. یکی از مزایای برجسته این مرکز برگزاری کلاسهای خصوصی آمادگی آزمون آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی صورت تضمینی می باشد. بدون شک آموزشگاه زبان چاوش یکی از بهترین های آموزش خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس در کرج اگر به دنبال کلاسهای تضمینی، کم جمعیت، زودبازده، به همراه پشتیبانی آنلاین هستید، قطعا یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. مدرسان آیلس این آموزشگاه همگی مدرسان بین المللی زبان انگلیسی، دارای گواهینامه بین المللی تدریس از دانشگاه کمبریج انگلستان و دوره دیده میباشد. در حال حاضر یکی از بهترین موسساتی که می تواند شما را در زمینه آیلتس کمک کند موسسه چاوش می باشد. موسسه چاوش به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در کرج ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد و به طور تخصصی بر روی آیلتس سرمایه گذاری زیادی انجام داده است اعتبار مناسب بین المللی با دارا بودن گواهینامه های متعدد کیفیت آموزش

چرا چاوش بهترین کلاس آیلتس کرج است؟

آکادمی زبان های خارجی آیلتس چاووش به عنوان یکی ازبهترین مراکز VIP و تضمینی آموزش خصوصی و عمومی مهارت های آزمون آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی فعالیت خود را در سطح شهر کرج آغاز کرده است. اساتید با تجربه، دوره دیده ، کلاسهای VIP ، آزمون های سمپل رایگان، فضایی آرام و صمیمی، جلسات مشاوره رایگان و جزوات اختصاصی از جمله ویژگی های منحصر به فرد این مرکز می باشد. آموزشگاه زبان چاووش فعالیت خود را در قالب برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی به ویژه آیلتس آغاز نمود. با شناخته شدن موسسه در میان اساتید و دانشجویان دانشگاه ها و تثبیت نام موسسه در میان قشر فرهیخته و نخبه جامعه به عنوان یک موسسه خوشنام و معتبر، این مجموعه تصمیم به گسترش فعالیت های خود گرفت که در این راستا ابتدا زیر ساخت های موسسه در باب فرهنگ سازمانی، سطح دانش علمی اساتید و پرسنل در دستور کار قرار گرفت. پس از آن، اخذ مجوزهای لازم و رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه آموزش زبان های خارجی انجام گرفت..

ویژگی های کلاس آیلتس خوب چیست

. معیارهای آموزشگاه زبان برای اخذ آیلتس: 1- دارا بودن پروانه و مجوز آموزشی 2- بهره مندی از تیمی متخصص و استاد آیلتس 3- وجود پایگاه مجازی برای آموزشگاه 4- سابقه درخشان آموزشگاه در زمینه آموزش آیلتس 5- استفاده متد و منابع آموزشی به روز 6- تعیین سطح مناسب و درست جهت آزمون آیلتس 7- ارائه مشاور اصولی و صادقانه 8- هزینه مناسب 9- موقعیت مکانی مناسب و قابل دسترس 10- ارائه خدمات آنلاین 11- ارائه خدمات پشتیبانی
آیلتس سیستم آزمون زبان انگلیسی در سطح بین المللی است. آزمونی برای تشخیص تسلط زبان انگلیسی افرادی است که قصد زندگی و یا کار در کشور هایی دارند که زبان ارتباطاتی آن، انگلیسی است. در زمانی کمتر از سه ساعت، این آزمون، مهارت‌های شما را در گوش دادن، خواندن، نوشتن و مکالمه می سنجد. که نمره های هر مهارت از 1 تا 9 می باشد . بهترین روش برای سنجش مهارت‌های مکالمه، صحبت رو در روست و آیلتس یکی از شناخته‌شده‌ترین آزمون‌هایی است که از روش مکالمه رو در رو برای سنجش مهارت‌های ارتباطی استفاده می کند که همان امتحان Speaking هست. این آزمون که توسط متخصصین آزمون های زبان در سرتاسر جهان طراحی شده، به شما تصویری دقیق و عادلانه از مهارت های زبان انگلیسی تان می دهد.
طبیعتا مهارت های زبانی برای کسی که قصد تحصیل در محیط آکادمیک دانشگاه را دارد با کسی است که قصد کار در جامعه ای انگلیسی زبان دارد کاملا متفاوت است .به همین منظور آزمون آیلتس به دو گروه “آیلتس آکادمیک” و “آیلتس جنرال” تقسیم می گردد. بسته به هدف، شما باید در یکی از این دو آزمون شرکت کنید.

مراحل آزمون آیلتس


آزمون آیلتس در دو مرحله برگزار می گردد. مرحله اول، بخش کتبی آزمون است که مدت ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه است. در آزمون کتبی، مهارت های شنیداری، خواندن و نوشتاری مورد ارزیابی قرار می گیرد.مرحله دوم آزمون آیلتس، مرحله گفتاری است. در این بخش مهارت صحبت کردن شما به زبان انگلیسی سنجیده میشود. همچنین بخش های مختلف آزمون نیز شامل شنيداری، خواندن و نوشتاري همگی دريك روز برگزار خواهد شد. به خاطر داشته باشید آزمون مصاحبه نیز به فاصله يك هفته قبل يا بعد از آزمون كتبي انجام می شود.
تعداد آموزشگاههای و مدرسین که کلاس ها و دوره های آیلتس IELTS در کرج برگزار می کنند بسیار کم می باشد، و افراد و آموزشگاههای زیادی مدعی برگزاری دوره های آیلتس در مدت زمان کم و تضمینی می باشند در صورتی که مدرس زبان انگلیسی هر چند در تدریس زبان انگلیسی خبره باشند باز با این حال نمی تواند آیلتس را تدریس کنند چون آموزش آیلتس کاملا تخصصی و تکنیکال می باشد.
آزمون آیلتس (IELTS= International English Language Testing System ) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. ایـن آزمون مشترکاً توسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از ۵۰۰ مرکز در ۱۲۰ کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند.

ویژگی های کلاس آیلتس خوب


اساتید باتجربه و Native


در مجموعه آموزشی چاوش وجود اساتید و مدرسان بومی و یا تحصیلکرده که از تجارب ارزشمندی در این زمینه برخوردار هستند از اولویت های آموزشگاه در زمینه آمادگی برای آزمون آیلتس به شمار می روند. اساتید این آموزشگاه با استفاده از جدیدترین متد آموزشی موفقیت شما را در آزمون آیلتس و یا سایر آزمون های معتبر از قبیل تافل بزرگسالان و نیز تافل کودکان و نوجوانان نیز تضمین می نمایند. به عبارت دیگر وجود این اساتید موفقیت زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون رسمی آیلتس را تا حدود زیادی محقق می سازد.
• تنوع در برنامه های آموزشی


در آموزشگاه چاووش خدمات متنوع آموزشی ارائه می شود. بدین معنی که برای سطوح آمادگی، متوسطه و پیشرفته منابع و کتاب های مرجع متناسب با همان سطح معرفی و ارائه می گردد. و نیز دوره هایی که برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و سایر زبان آموزان ارائه می شود به صورت حضوری و یا آنلاین می باشد. بدین معنی که در بسیاری از موارد نیازی به حضور در محل نیست. اغلب این موسسات که می توان هر یک از آنها را در زمره بهترین موسسه آیلتس به شمار آورد همچنین غیر از کسب مجوزهای لازم از مراکز آموزش معتبر بین المللی با تعیین سطح شرکت کنندگان در این آزمون ها از روش های متنوعی به منظور درک مطلب و نیز بهره گیری بیشتر شرکت کنندگان استفاده می کنند.
• قیمت های کاملا مناسب با کیفیت آموزش


از جمله ویژگی هایی که در مقایسه با سایر موسسات موجود آموزشگاه ها و موسسات موجود را متمایز کرده و به عنوان بهترین موسسه آیلتس معرفی کرده است هزینه مناسب شرکت در دوره ها و کلاس های این آموزشگاه ها باشد. همچنین این قیمت ها موجب شده است تا روزانه افراد زیادی که قصد شرکت در این آزمون ها را دارند در جستجوی بهترین موسسه آیلتس باشند که موسسه زبان چاوش برای شما این امکان را فراهم کرده است.
کلاس های آمادگی آزمون آیلتس چاوش به دلیل بهره مندی از ویژگی های فوق در دسته بهترین آموزشگاههای فعال دراین زمینه در شهر کرج میباشد. دقت نمایید که اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتور هایی برشمرد که موسسه زبان چاوش را از دیگر موسسات متمایز می سازد.
پورتال آموزشی
تماس با ما